Motivace

Letní speciál: knižní srdcovky našich odborníků

Léto se přehouplo do druhé po­loviny, takže je nejvyšší čas vy­užít posledních týdnů k relaxa­ci a možná i k trošce seberozvoje. Udělejte si čas na sebe a obrňte se proti výzvám, které přinesou podzim­ní měsíce, aktuální číslo už vám spě­chá na pomoc.

Nižší daně pro zaměstnance, kteří používají služební elektromobily

Aktuálně v České republice 9 z 10 firem používá auta se spalovacími motory. Nyní se je stát snaží motivovat k in­vesticím do vozů s ekologickým pohonem. Zaměstnanci, kteří používají bezplatně firemní auto, mají zvýšený základ pro výpočet daně z příjmu o 1 % z ceny vozu. U elektromobilů je to nově pouze 0,5 %. Tato …

Nižší daně pro zaměstnance, kteří používají služební elektromobily Pokračovat ve čtení »

Tipy, jak zvýšit spokojenost zaměstnanců

Doba je nesnadná. Firmám stále chybí lidé, přitom možnosti jejich odměňování se úží a ne každý zaměstnavatel je schopen například zvýšit mzdy na úroveň, kterou už dříve přislíbil. Co v takovém případě můžeme udělat proto, abyste vaše zaměstnance udrželi spokojené?

Motivujte klíčové zaměstnance pomocí opčních programů

Stále více společností zapracovává do svých interních plánů a odměňovacích schémat pro zaměstnance různorodé opční programy. Jedná se totiž o velmi účinný nástroj pro jejich motivování k setrvání u firmy, k lepším výsledkům a efektivitě práce. Umíte opční programy naplno využít i vy?