Nábor

5 tipů jak na úspěšný nábor na LinkedIn

Používáte jako firma LinkedIn? A víte, jak na LinkedIn ulovit ty správné uchazeče? Co v inzerátu 100% uvést, aby nezapadl? Stejně jako každý měsíc přinášíme pět praktických tipů, tentokrát jak z LinkedInu vytěžit maximum. 

Umělá inteligence v náboru: Usnadněte si práci díky praktickým AI nástrojům

Náborový proces je komplikovaná disciplína, která stojí personalisty mnoho práce a sil. Víte, jak vám může ve výběru vhodných kandidátů pomoci umělá inteligence (AI)? Ať už jste velká firma, nebo start-up, k využití se vám nabízí mnoho praktických nástrojů, které vám nábor výrazně usnadní. Seznamte se s nimi ještě dnes!

Umělá inteligence v HR: Jak vám může ušetřit hodiny času týdně?

Víte, jak vám může umělá inteligence ulehčit každodenní HR agendu? Seznamte se s řadou praktických AI nástrojů, které vám usnadní proces náboru, hodnocení a rozvoje zaměstnanců či onboarding nováčků. Zjistěte, jak AI jednoduše využít například k rychlému nalezení ideálního kandidáta či k podpoře profesního růstu vašich zaměstnanců.

Zlato dnešní doby: Hiring na Facebooku

Najít ideálního zaměstnance může být v dnešní době docela oříšek. Kde zveřejnit inzerát na pracovní místo, aby přinesl kýžené ovoce? A jak nepromrhat tisíce na náborových příspěvcích tam, kde to nedává smysl? A jsou Facebook či LinkedIn místem, kde najdete relevantní uchazeče?

Dotaz o zaměstnávání na DPP

Můžeme přijmout na DPP zaměstnance, kteří nemají žádný pracovní poměr? Jsou to studenti, kteří ukončili školu, a chceme si chce nejdříve ověřit, jestli něco umí, a až poté bychom je přijali na HPP.

Dotaz o délce pracovního úvazku prodavaček

Mám nového zaměstnavatele, který zaměstnává prodavačky v prodejně (denní prodej). Jedná se o směnný provoz (krátký/dlouhý týden) včetně víkendů tak, jak to přijde na dané týdny. Má otázka zní: jaký pracovní úvazek bude s danou zaměstnankyní (prodavačkou) v pracovní smlouvě sjednán? Bude se jednat o 40 hodin týdně, nebo 37,5 hodiny týdně včetně dopředu stanoveného …

Dotaz o délce pracovního úvazku prodavaček Pokračovat ve čtení »