Zaměstnanec nastoupí do práce a vy ho až poté nahlašujete? Tak s tím je od 1. 7. konec. Nově musíte hlásit do JMHZ zaměstnance ještě předtím, než začnou pracovat. Jinak jde o nehlášené zaměstnance a máte problém.
Tento obsah je určen jen pro předplatitele magazínu. Pokud už předplatitelem jste, prosíme, přihlaste se.

