Nový zákon o státních zaměstnancích od 1. 9. 2026

Nový zákon zásadně promění fungování státní správy. Úředníci přecházejí pod zákoník práce, mění se výběrové řízení a úřady musejí vytvořit organizační strukturu. Jak tedy bude zaměstnávání ve státní správě od 1. 9. fungovat?

Tento obsah je určen jen pro předplatitele magazínu. Pokud už předplatitelem jste, prosíme, přihlaste se.

Diskuze