Velká novinka: Zaměstnance musíte od 1. 7. nahlašovat před začátkem práce
Zaměstnanec nastoupí do práce a vy ho až poté nahlašujete? Tak s tím je od 1. 7. konec. Nově musíte hlásit do JMHZ zaměstnance ještě předtím, než začnou pracovat. Jinak jde o nehlášené zaměstnance a máte problém.










